Provozovatel - o nás a kontakty

Naše společnost Safe age s.r.o. vznikla pro zajišťování a podporu programu Bezpečná školka – Ufíkův bezpečný svět v r. 2017.

Všichni ve společnosti máme dlouholetou praxi jako specialisté a odborně způsobilé osoby v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví. Své zkušenosti a znalosti jsme získávali jako nezávislí experti i jako manažeři řízení BOZP ve vedení českých i mezinárodních společností. Našimi zákazníky byla a je i řada škol a školek. To vše nám umožnilo získat expertní znalosti v BOZP pro oblast školství a bezpečnost dětí.

Lidský život a ochrana zdraví jsou pro nás prvořadou hodnotou. Proto děláme tuto práci a proto nás baví. Při práci pro oblast školství jsme si uvědomili, jak náročné a obtížné je souběžně s učitelskou praxí, a s tím souvisejícím zatížením, aplikovat veškeré požadavky na moderní a efektivní zajištění bezpečnosti práce a bezpečnosti dětí. Když se naše vlastní děti dostaly do školek, nedovolila nám naše profesionální deformace nezabývat se tím, jaká rizika jim tam skutečně hrozí a jak je postaráno o jejich bezpečí. A také tím, zda školky opravdu mohou dělat a dělají vše, co se od nich v tomto směru očekává, zda mají potřebné znalosti, vybavení a podmínky. Jde přece o naše děti. Jako rodiče jsme to chtěli vědět a mít jistotu, a řekli jsme si, že stejný zájem mají určitě i rodiče ostatních dětí a že i školky by pravděpodobně uvítaly odbornou pomoc a podporu v tomto směru. Tak se zrodila myšlenka programu "Bezpečná školka - Ufíkův bezpečný svět".

Kontakty

Safe age s.r.o.
Na Chobotě 1344/4
163 00 Praha 6
IČO: 06726810

tel: +420 604 212 834
e-mail: info@bezpecneskolky.cz

Ředitel společnosti a jednatel: Jiří Obalil, e-mail: jiri.obalil@safeage.cz

Lead auditor a jednatel: Ivan Vychodil, e-mail: ivan.vychodil@safeage.cz

„Vytváříme bezpečné prostředí pro šťastný a spokojený rozvoj dětí.
S lidmi, kteří tím žijí. S rodiči, kteří to podporují.“